Trofeul Internațional de Escaladă Carpatic, ed. 7   Recent actualizat!

trofeul international carpatic

REGISTRATION CLOSED

  • Când? 1-2 aprilie 2017
  • Unde? Sala de escaladă Carpatic, București
  • Ce? Singura competiție internațională din România dedicată în exclusivitate copiilor și juniorilor.
  • Categorii vârstă:
    • Children 3 (C3) (2010-2008)
    • Children 2 (C2) (2007-2006)
    • Children 1 (C1) (2005-2004)
    • Youth B (YB) (2003-2002)
    • Youth A (YA) (2001-2000)
    • Juniors (J) (1999-1998)
  • Discipline: Dificultate și Bouldering
  • Va include: Campionatul Național de Bouldering 2017 etapa III și Campionatul Balcanic de Bouldering
  • Taxă de participare: 50 RON  (11,00 €) (înainte de termen)/ 90 RON (20 €) (după termen)
  • Înregistrare: nu mai târziu de 23.03.2017. La sosirea la locație, managerii de echipe sunt rugați să aibă actele de identitate ale tuturor sportivilor lor.
  • Din pricina numărului foarte mare de sportivi, înscrierile pentru Trofeul Internațional de Escaladă Carpatic vor avea loc în preziua concursului, vineri, 31 martie, între orele 18.00 – 21.00, la sala de escaladă Carpatic.
  • Nu se acceptă înscrieri în ziua concursului.
  • Concurenții români pot achita taxa de participare și prin transfer bancar în contul Alpin Club Carpatic (RO24BTRL04601205U39740XX), deschis la Banca Transilvania, sucursala Apusului, cu specificarea numelui clubului sau/ și a sportivului(lor) pentru care se se efectuează plata. Ordinul de plata astfel completat și transmis prin email la bdudau@yahoo.com ține loc de inscriere, sportivii putând să-și ridice numerele de concurs în ziua desfășurării întrecerii.
    La înscriere, sportivii străini vor prezinta pașaportul, iar cățărătorii români care au împlinit 14 ani vor face dovada vârstei cu ajutorul cărții de identitate.
  • Regulamentul competiției poate fi descărcat aici – Regulament TIC.

Program: 

S A M B AT A BOULDERING
09.00-10.15 10.30-11.45 12.00-13.15 13.30-14.45 15.00-16.30 16.45-18.15 19.00-20.30 20.45-22.00
C3 C3 C2 C2 C1 YB YA J
m f m f 27 23 25 13
17 21 21 19 13/ 14 15/ 8 21/ 4 10/ 3
aceleasi  trasee aceleasi  trasee aceleasi  trasee
ESCALADA
10.00-12.30
YB & YA &  J J
fem masc
15 10
4 + 8 + 3
D U M I N I C A ESCALADA
10.00 – 14.00 20.45-22.00
C3 C3 C2 C2 C1 YB YA
m f m f 27 15 21
8 8 8 8 6/ 6 6 8 58 – 60  SPORTIVI
aceleasi  trasee aceleasi  trasee aceleasi  trasee
Ordinea de intrare la proba de escalada este inversa clasamentului de la bouldering

Organizatorii își rezervă dreptul de a modifica programul în funcție de numărul participanților la eveniment, sau în caz de probleme organizaționale neprevăzute. Schimbările vor fi anunțate din timp.

Registered Participants:

  1. Ani Trendafilova, Bulgaria, AC TRapezica, Youth B (YB)
  2. Hristo Trendafilov, Bulgaria, AC TRapezica, Children 2  (C2)
  3. Yoan Mihaylov, AC „Trapezitca 1957”, V. Tarnovo, Bulgaria, Children 1 (C1)
  4. Ekaterina Stoyanova, Bulgaria, AC „Trapezitca 1957”, Children 2 (C2)
  5. Boris Shomov, Bulgaria, AC „Trapezitca 1957”, Children 3 (C3)
  6. Kalina Kozhuarova, Bulgaria, AC „Trapezitca 1957”, Children 2 (C2)
  7. Mihail Georgiev, Bulgaria, AC „Trapezitca 1957”, Youth B (YB)
  8. Breban Victor, Romania, As Cs Linx Climbing Club, Children 3 (C3)
  9. Miclea David, Romania, As Cs Linx Climbing Club, Children 3 (C3)
  10. Dan Tudor, Romania, As Cs Linx Climbing Club, Children 2 (C2)
  11. Horvat Ian , Romania, As Cs Linx Climbing Club, Children 2 (C2)
  12. Gabor Iulia, Romania, As Cs Linx Climbing Club, Children 2 (C2)
  13. Andrau Mircea, Romania, As Cs Linx Climbing Club, Children 1 (C1)
  14. Romaniuc Sonia, Romania, As Cs Linx Climbing Club, Children 1 (C1)
  15. Romaniuc Ariana, Romania, As Cs Linx Climbing Club, Children 3 (C3)
  16. Herta Radu, Romania, As Cs Linx Climbing Club, Youth A (YA)
  17. Aldea Joshu, Romania, As Cs Linx Climbing Club, Children 3 (C3)
  18. Tymur Diatlov, Ukraine, KIPT Kharkiv, Children 2 (C2)
  19. Shevchenko Kateryna, Ukraine, KIPT Kharkiv, Children 1 (C1)
  20. Dudau Ariana, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 1 (C1)
  21. Enache Calin, Romania, Alpin Club Carpatic, Youth B (YB)
  22. Cristian Rapa, Romania, Alpin Club Carpatic, Youth B (YB)
  23. Darius Rapa, România, Alpin Club Carpatic, Children 2 (C2)
  24. Marin Adrian, Romania, Alpin Club Carpatic, Youth A (YA)
  25. Ilie Mihai, Romania, Alpin Club Carpatic, Youth B (YB)\
  26. Popescu Rares, Romania, Alpin Club Carpatic, Youth B (YB)
  27. Mihaescu Andrei, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 2 (C2)
  28. Tintea Tiberiu, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 2 (C2)
  29. Zaharia Alexandru, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 2 (C2)
  30. Popescu Robert, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 2 (C2)
  31. Boyan Kirov, Bulgaria, Altius, Children 2 (C2)
  32. Slav Kirov, Bulgaria, Altius, Children 1 (C1)
  33. Boris Bechev, Bulgaria, Altius, Children 3 (C3)
  34. Vladimir Bonev, Bulgaria, Altius, Children 3 (C3)
  35. Matej Micev, Bulgaria, Altius, Youth B (YB)
  36. Petra Barova, Bulgaria, Altius, Children 3 (C3)
  37. Petar Bonev, Bulgaria, Altius, Children 2 (C2)
  38. Petar Ivanov, Bulgaria, Altius, Youth A (YA)
  39. Todor Todorov, Bulgaria, Altius, Children 3 (C3)
  40. Hristo Urumov, Bulgaria, Altius, Youth B (YB)
  41. Denis Bechev, Bulgaria, Altius, Children 3 (C3)
  42. Nikola Levordashki, Bulgaria, Altius, Juniors (J)
  43. Yoana Koseva, Bulgaria, Altius, Children 3 (C3)
  44. Laza Miha, Romania, Cassio Montana, Juniors (J)
  45. Erdeli Rares, Romania, Cassio Montana, Youth A (YA)
  46. Pitic Andreea, Romania, Cassio Montana, Children 1 (C1)
  47. Savu Lucian, Romania, Naturalhigh, Children 2 (C2)
  48. Savu Andreea, Romania, Naturalhigh, Children 2 (C2)
  49. Moise Iulia, Romania, Naturalhigh, Children 2 (C2)
  50. Ioo Maya, Romania, Naturalhigh, Children 2 (C2)
  51. Dragoș Flueraru, Romania, Alpin Club Repedea Iași, Children 1 (C1)
  52. Vladimir Pușcașu, Romania, Alpin Club Repedea Iași, Children 1 (C1)
  53. Tudor Stoian, Romania, Alpin Club Repedea Iași, Juniors (J)
  54. Cristea Paul, Romania, Extreme Explorer, Children 1 (C1)
  55. Cristea Bogdan, Romania, Extreme Explorer, Children 3 (C3)
  56. Dario Peic Gavran, Serbia, PK Spartak, Youth B (YB)
  57. Dimitar Stranski, Bulgaria, Sports Club 42, Children 1 (C1)
  58. Magdalena Simeonova, Bulgaria, Sports Club 42, Children 1 (C1)
  59. Petar Atanasov, Bulgaria, Sports Club 42, Youth B (YB)
  60. Preslav Georgiev, Bulgaria, Sports Club 42, Children 1 (C1)
  61. Maria Georgieva, Bulgaria, Sports Club 42, Children 3 (C3)
  62. Viktoria Popova, Bulgaria, Sports Club 42, Children 3 (C3)
  63. Svetlin Petrov, Bulgaria, Sports Club 42, Children 3 (C3)
  64. Lachezar Garbov, Bulgaria, Sports Club 42, Youth B (YB)
  65. Martina Garbova, Bulgaria, Sports Club 42, Children 3 (C3)
  66. Yoana Hristanova, Bulgaria, Sports Club 42, Children 2 (C2)
  67. Iliya Hristanov, Bulgaria, Sports Club 42, Children 3 (C3)
  68. Matey Pavlov, Bulgaria, Sports Club 42, Children 3 (C3)
  69. Nora Bognar, Serbia, Zpk Spartak, Youth B (YB)
  70. Sergej Zezelj, Serbia, Zpk Spartak, Youth A (YA)
  71. Maja Fabri, Serbia, Zpk Spartak,Youth B (YB)
  72. Stoyan Petrov, Bulgaria, KES SELT, Youth A (YA)
  73. Georgi Lalev, Bulgaria, KES SELT, Youth B (YB)
  74. Desislava Stoyanova, Bulgaria, KES SELT, Youth B (YB)
  75. Desislava Dimova, Bulgaria, KES SELT, Youth B (YB)
  76. Yoanna Nedyalkova, Bulgaria, KES SELT, Children 1 (C1)
  77. Delyana Slavova, Bulgaria, KES SELT, Children 2 (C2)
  78. Radina Dimitrova, Bulgaria, KES SELT, Children 2 (C2)
  79. Polina Dimitrova, Bulgaria, KES SELT, Children 3 (C3)
  80. Galina Boteva, Bulgaria, KES SELT, Children 3 (C3)
  81. Mirela Tsoneva, Bulgaria, KES SELT, Children 3 (C3)
  82. Mario Karakolev, Bulgaria, KES SELT, Children 3 (C3)
  83. Aleksandra Dimitrova Totkova, Bulgaria, NSA, Children 1 (C1)
  84. Nikolay Nikolaev Rusev, Bulgaria, NSA, Children 2 (C2)
  85. Nikola Ognyanov Atanasov, Bulgaria, NSA, Children 1 (C1)
  86. Vlad Ioan, Romania, Alpin Club Carpatic, Youth A (YA)
  87. David Cohn, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 3 (C3)
  88. Filip Donchev, Bulgaria, Sports Club 42, Juniors (J)
  89. Enescu Stefan, România, Alpin Club Carpatic, Youth A (YA)
  90. Graur Ioan Alexandru, Romania, Extreme Explorer, Children 2 (C2)
  91. Panzaru Ana Maria, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 3 (C3)
  92. Panzaru Alexandra Maria, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 3 (C3)
  93. Lupu Ileana Varvara, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 2 (C2)
  94. Candoi Cosmin, Romania, Climb Again, Youth B (YB)
  95. Ciurlea Marian, Romania, Climb Again, Children 1 (C1)
  96. Florin Ilinescu, Romania, Climb Again, Youth A (YA)
  97. Ciuca Iulian, Romania, Climb Again, Youth B (YB)
  98. Stoica Alin, Romania, Climb Again, Youth A (YA)
  99. Matei Munteanu, Romania, Naturalhigh, Youth A (YA)
  100. Iulia Ghinararu, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 3 (C3)
  101. Luca Mihai Vlad, Romania, Alpin Club Carpatic, Youth A (YA)
  102. Czirmai Anna, Romania, Sepsi Adrenalin, Children 1 (C1)
  103. Joantă Vlad Ștefan, Romania, Sepsi Adrenalin, Children 3 (C3)
  104. Szász Kata, Romania, Sepsi Adrenalin, Children 3 (C3)
  105. Szász Nóra, Romania, Sepsi Adrenalin, Children 3 (C3)
  106. Vornehm Lara, Romania, Sepsi Adrenalin, Children 2 (C2)
  107. Bujdosó Hanga, Romania, Sepsi Adrenalin, Children 3 (C3)
  108. Ábrahám Lóránd, Romania, Sepsi Adrenalin, Children 2 (C2)
  109. Fazakas István, Romania, Sepsi Adrenalin, Youth A (YA)
  110. Kelemen Szilárd, Romania, Sepsi Adrenalin, Youth A (YA)
  111. Korodi Henrietta, Romania, Sepsi Adrenalin, Juniors (J)
  112. Nagy Janka, Romania, Sepsi Adrenalin, Youth A (YA)
  113. Nagy Judit, Romania, Sepsi Adrenalin, Juniors (J)
  114. Perpits Endre, Romania, Sepsi Adrenalin, Juniors (J)
  115. Sántha Róbert, Romania, Sepsi Adrenalin, Youth A (YA)
  116. Cristian Berei, Romania, Comexim R Lupeni, Children 3 (C3)
  117. Raul Muntean, Romania, Comexim R Lupeni, Children 3 (C3)
  118. Ana Bucsa, Romania, Comexim R Lupeni, Children 3 (C3)
  119. Andrei Muntean, Romania, Comexim R Lupeni,, Children 2 (C2)
  120. Estera Vantoaia, Romania, Comexim R Lupeni, Children 2 (C2)
  121. David Caldaras, Romania, Comexim R Lupeni, Children 2 (C2)
  122. Maria Muntean, Romania, Comexim R Lupeni, Children 1 (C1)
  123. David Vantoaia, Romania, Comexim R Lupeni, Youth B (YB)
  124. Sergiu Ciurcu, Romania, Comexim R Lupeni, Youth A (YA)
  125. Daniel Moldovan, Romania, Comexim R Lupeni, Youth A (YA)
  126. Giani Vantoaia, Romania, Comexim R Lupeni, Youth A (YA)
  127. Laurentiu Ramba, Romania, Comexim R Lupeni, Juniors (J)
  128. Remus Muntean, Romania, Comexim R Lupeni, Juniors (J)
  129. Nicusor Belean, Romania, Comexim R Lupeni, Children 2 (C2)
  130. Condur Codrin – Florin, Romania, Zero Gravity, Children 1 (C1)
  131. Tanase Daria, Romania, Zero Gravity, Youth B (YB)
  132. Gruia Calin, Romania, Zero Gravity, Juniors (J)
  133. Chirita Calina, Romania, Zero Gravity, Children 2 (C2)
  134. Alexandru Stoica, Romania, Alpin Club Carpatic, Children 1 (C1)
  135. Alexandra Musi, Romania, Clubul Montan Altitudine, Children 2 (C2)
  136. Patachi Simina, România, Alpin Club Carpatic, Children 3 (C3)
  137. Popescu Ioana, România, Alpin Club Carpatic, Children 3 (C3)
  138. Sara Filimon, Romania, Cassio Montana Oradea, Children 1 (C1)
  139. Sofia Filimon, Romania, Cassio Montana Oradea, Children 2 (C2)
  140. Radulescu Elena, România, Alpin Club Carpatic, Youth B (YB)
  141. Constantin Toma, Romania, C.S.U. Stiinta Bucuresti, Juniors (J)
  142. Havriciuc Sofia, România, Alpin Club Carpatic, Children 1 (C1)
  143. Marta Radian, România, Vertical Spirit, Children 2 (C2)
  144. Patrascoiu Radu, Romania, C.S.U. Stiinta Bucuresti, Youth A (YA)
  145. Nikolay Angelov, Bulgaria, NSA, Children 2 (C2)
  146. Petar Palazov, Bulgaria, NSA, Children 2 (C2)
  147. Martina Bangeeva, Bulgaria, NSA, Children 2 (C2)
  148. Ema Gaydarska, Bulgaria, NSA, Children 3 (C3)
  149. Dimitar Rusev, Bulgaria, NSA, Youth B (YB)
  150. Deya Vladimirova, Bulgaria, NSA, Children 1 (C1)
  151. Evtim Karamanliev, Bulgaria, NSA, Children 2 (C2)
  152. Gabriela Notova, Bulgaria, NSA, Children 2 (C2)
  153. Anton Breskovski, Bulgaria, NSA,  Children 1 (C1)
  154. Mila Mitova, Bulgaria, NSA, Children 1 (C1)
  155. Nikola Mirchev, Bulgaria, NSA, Youth A (YA)
  156. Veronika Ignatova, Bulgaria, NSA, Children 2 (C2)
  157. Kristina Evtimova, Bulgaria, NSA, Children 3 (C3)
  158. Mihaela Docheva, Bulgaria, NSA, Children 1 (C1)
  159. Konstantin Gaydarov, Bulgaria, NSA, Youth A (YA)
  160. Maria Dimitrova, Bulgaria, NSA, Juniors (J)
  161. Elena Tencheva, Bulgaria, NSA, Youth A (YA)
  162. Joana Marinova, Bulgaria, NSA, Youth A (YA)
  163. Ivet Petrova, Bulgaria, NSA, Youth B (YB)
  164. Mina Yankova, Bulgaria, NSA, Youth A (YA)
  165. Viktor Doychev, Bulgaria, NSA, Juniors (J)
  166. Bilyana Petkova, Bulgaria, NSA, Children 3 (C3)

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *